Skip to content
::> Anasayfa arrow Arama motoru optimizasyonu

Notebook tamiri

Asus notebook tamiri

 
Dell notebook servisi  Fujitsu-Siemens notebook servisi  Hp - Hp Pavillion notebook servisi  Ibm lenovo notebook servisi Packard Bell notebook servisi  Sony vaio notebook servisi 
Toshiba notebook servisi Aidata notebook tamiri Acer notebook tamiri Compaq notebook tamiri Casper notebook tamiri
Msi notebook tamiri
 
Keysmart notebook tamiri

 

Google'da ilk sıraya çıkmak, Arama motoru optimizasyonu Yazdır E-posta

Arama motoru optimizasyonu nedir?

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization - kısaca SEO) bir web sitesinin belirlenen anahtar kelimeler ve birleşik kelimeler için arama motorları sonuçlarında mümkün olan en üst sıralarda çıkmasını sağlamaktır. Bir web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için birçok etken bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri; farklı web sitelerinde sitemizin linkinin yayınlanması, web sitenizde bulunan tüm sayfaların doğru şekilde optimize edilmesi ve bunun gibi farklı optimizasyon kurallarıdır. 

Arama motoru optimizasyonu (SEO) için sitenizde neler yapıyoruz?

Mevcut bir web siteniz için optimizasyon işlemi yapıyorsak öncelikle sitenizin yapısı ve optimizasyonu için yapılan doğru ve yanlış noktaları tespit ediyoruz. Siteniz için anahtar kelime listesi oluşturuyoruz. Seçtiğimiz anahtar kelimeler ile arama motorlarında çıkan rakiplerinizin web sitelerini inceliyoruz. Hazırlanan anahtar kelimeler baz alınarak sayfalar, linkler ve resimleri düzenliyoruz. Arama motorlarının önem verdiği "Title" (Site başlığı) sayfalar için düzenliyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu size ne fayda getirir?

  • Sitenize mümkün olan en fazla ziyaretçi sayısını kazandırır
  • Belirlenen hedef kelimeler ile doğru müşteri kitlesine ulaşabilmek
  • Siteniz yapılan arama sonuçlarında birinci sayfa hatta birinci sırada çıkabilir

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu yapılan optimizasyon sonucunda sitenizde oluşacak ziyaretçilerin taleplerine hem teknik hem de müşteri memnuniyeti açısından cevap verilmesidir. Arama motoru optimizasyonu sonucunda oluşacak trafiğe web sitesinin teknik alt yapısının uygun olması gerekir.

Detaylı bilgi almak için bizi arayın

 
Garanti kredi kartı taksit World kredi kartı taksit  Finansbank kredi kartı taksit  Axess kredi kartı taksit   Bankasya kredi kartı taksit
İdeal kredi kartı taksit Advantage kredi kartı taksit Maxsimum kredi kartı taksit Vakıfbank kredi kartı taksit  

Tüm kredi kartlarına 3-6-12 taksit imkanı