Skip to content
::> Anasayfa

Notebook tamiri

Asus notebook tamiri

 
Dell notebook servisi  Fujitsu-Siemens notebook servisi  Hp - Hp Pavillion notebook servisi  Ibm lenovo notebook servisi Packard Bell notebook servisi  Sony vaio notebook servisi 
Toshiba notebook servisi Aidata notebook tamiri Acer notebook tamiri Compaq notebook tamiri Casper notebook tamiri
Msi notebook tamiri
 
Keysmart notebook tamiri

 

Multimedya cd tasarımı Yazdır E-posta

Multimedya cd tasarımıInteraktif multimedya CD'ler günümüzde birçok alanda artık broşür ve katalogların yerini almış bulunmakta. Interaktif CD'lerin, size özel olması, etkileyici ve akılda kalıcı olması, kapasitesi ile bir broşüre sığdırmakta güçlük çekeceğiniz resimlerin ve asla bir broşüre koyamayacağınız video görüntülerinin konulması ve gerek postalama maliyeti gerekse katalog, broşür basım maliyetlerinizi düşürmesi açısından avanatjları büyüktür.

CD-ROM'lar sunduğu multimedia olanakları ile ses, yazı ve görüntünün zengin bir görsellik içinde bir araya geldiği önemli bir sunum aracıdır. Bu ortamın zenginliğini sunulacak içeriğin düzgün yapılması ile sağlamlaştıran Gök Bilgisayar, sunumlar, ürün tanıtımı, firma tanıtımı gibi alanlarda CD-ROM ürünleri tasarlamaktadır.

Etkili bir reklam aracı olan interaktif multimedya CD tasarımı konusunda sizlere en uygun ve etkileyici tasarım örneklerini sunabiliriz.

 
www.gokbilgisayar.com
4938646 Toplam ziyaretçi